Hgs yükleme Siteleri

Ülkemizde bir çok otoyol ve köprü tünel geçişleri çoğaldıkça hgs ve ogs yükleme yerlerine daha çok ihtiyaç olmaya başladı. Sebeplerinden bazılarını sizlere açıklayıp araştırma yaptığımız hgs yükleme siteleri veya hgs yükleme noktaları konusunda bilgi paylaşımlarında bulunmak istiyorum.

KGS den HGs ve OGS ye Geçiş

Önceki yıllarda kullanmış olduğumuz kartlı geçiş sistemlerini kullanırken her şehir girişi ve çıkışlarında uzun trafik kuyrukları olduğunu görebiliriz. Bunun üzerine bazı sıkıntılar yaşanmış hatta bu gişelerde bekleyen bazı memurlar darp edilmiştir. Bu gibi görevlerde yer alan memurların işlerini yapmayarak adeten padişah gibi davranmaları araç sahiplerini çileden çıkarmış ve büyük bir krize yol açmıştır. Bunun üzerine Karayolları Genel müdürlüğünün bu duruma çözüm bulmak adına aylarca çalışmalar yürütüp avrupada olduğu gibi uzaktan plaka okuma ve ücret tahsil etmek adına bir çok sunumlar yapılıp içlerinden en güzeli olan hgs ve ogs çipli geçiş sistemine karar kılınmıştır. Bu sayase köprü geçişlerinde araçların bekleme yaparak trafik yoğunluğunu önlemek ve bu yerlerde görev alan memurların başka kurum ve kuruşlara çekme anlamında çalışmalar sonucunda hgs ve ogs hızlı geçiş sistemine geçiş yapılmıştır.

Şuanda kullanılan geçiş sistemini bir çok vatandaşlarımızın hoşuna giderek hem bu gibi yollar kullalır hale gelip hemde konforlu yol oldugu duruma gelinmiştir.

Ülkemizde her geçen gün araçların çoğalması sebebi ile hgs ve ogs sistemlerininde yetmediği hgs yükleme konusunda mağduriyetlerini dile getiren kullanıcıları yetkilerden daha fazla Hgs yükleme noktalarının olması gerektiğini dile getirmişlerdir.

Kredi Kartı ile hgs yüklemek için TIKLAYIN.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s