Gizlilik Politikası

HGS Yükle Gizlilik Politikası

https://ehgsyukleme.wordpress.com adresi üzerinden sadece bilgi paylaşımı yapılmaktadır. Yapılan paylaşımlar tamamen insanları bilinçlendirmeye yöneliktir yönlendirme ve teşfik içermez. Sitemizde hiç bir ticari aksiyon olmamakla beraber sadece yazıları okuyucularına ulaştırmak üzere kurulmuştur.

Sitemiz yazıları itibari ile Türkiye den kullanıcılara hitap etmektedir. Tüm bilgiler kaynak gösterilmeden paylaşılamaz ve çoğaltılamaz. Sitemizde sadece Yorumlar kısmına yorum bırakılmak istendiği taktirde İsim-Soyisim ve E-mail değerleri kayıt altına alınacaktır. Bunun dışında hiç bir veri ve cookie kesinlikle sitemizde kayıt edilmemektedir. Sitemiz herkesin erişimine açık olup tüm kaynaklarımıza Türkçe dil üzerinden herkes erişebilmektedir. Bu konuda bir kısıtlamamız bulunmamaktadır.

Verdigimiz hizmet bilgilendirme adına olduğu için ücretsizdir. Sitemizdeki reklamlar ise devletimize bağlı yardım kuruluşlarının gönüllü esasına dayalı reklam bannerleridir. Bunlar dışında hiç bir maddi beklenti içerisinde olan reklamları kabul etmeyeceğimizi iş bu politika yazısı ile bildirmek istiyoruz. Hayatın her anında yer edinen internet sektöründe güvenilir bilgi kaynağı olmak ve insanlarımızı mağduriyetlerden uzak tutmak adına hiç bir zorunluluk ve baskı esasına dayalı olmadan ve siz değerli ziyaretçilerimizden hiç bir bilgi istemeden sitemize erişmenizi sağlamaktayız.

Siteye yorum bırakılması dışında hiç bir ip adresi , email ve isim kayıt altına alınmamaktadır. Yapılan paylaşımlardan tamamen site yönetimi sorumludur.

Saygılarımızla.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s